Naujienos

2023 m. metinėje ataskaitoje užfiksuoti SNOMED International ir SNOMED CT bendruomenės pasiekimai

2024-05-21

news-image

SNOMED International 2023m. metinė ataskaita jau pasiekiama.

SNOMED International išleidžia pirmąjį mitybos priežiūros procesų terminų rinkinį

2024-05-17

news-image

SNOMED International džiaugiasi galėdama pranešti, kad į 2024 m. balandžio mėn. tarptautinį SNOMED CT leidimą buvo įtrauktas mitybos priežiūros procesų terminologijos (NCPT) mitybos terminų rinkinys.

TINKLARAŠTIS: SNOMED Inernational prašo bendruomenės nuomonės apie siūlomą naudojamų simbolių skaičiau apraše padidinimą

2024-05-14

news-image

Kai SNOMED International ruošiasi keisti įvairius SNOMED CT aspektus, kurių dauguma yra nulemti narių ir vartotojų pageidavimų, dažnai prašome savo bendruomenės pateikti atsiliepimų apie galimą poveikį jiems.

Syadem ir SNOMED bendradarbiavimas užtikrina vakcinacijos informacijos sąveikos palaikymą

2024-05-08

news-image

SNOMED International džiaugiasi galėdama paskelbti apie naują bendradarbiavimą su Prancūzijoje įsikūrusia įmone SYADEM, kurios tikslas – sveikatos organizacijoms pateikti išsamią terminų sistemą, leidžiančią tiksliai reprezentuoti skiriamas vakcinas.

Pasiruošimas LOINC konferencijai

2024-05-06

news-image

2024m. rugsėjo 17-20d. vyks LOINC konferencija Vašingtone bei su galimybe prisijungti nuotoliniu būdu. Konferencijos tema – sąveikos palengvinimas. Šiandieniniai sveikatos priežiūros iššūkiai suteikia galimybių ir pabrėžia sąveikos ir sveikatos informacijos mainų naujovių poreikį, kuris ne tik pakeistų sveikatos priežiūrą, bet ir būtų tvaresnis. Dėl šios priežasties norima išgirsti naudotojų nuomonę.

SNOMED International paskelbė esybių susiejimo iššūkio nugalėtojus

2024-04-30

news-image

SNOMED International džiaugiasi galėdamas paskelbti savo neseniai vykusio esybių susiejimo iššūkio nugalėtojus. Iššūkį, kuris vyko nuo 2024 m. sausio pradžios iki 2024 m. kovo 5 d., surengė ir organizavo SNOMED International.

SNOMED reaguoja į bendruomenės raginimą pagerinti necukrinio diabeto terminologiją SNOMED CT

2024-04-04

news-image

SNOMED International, reaguodama į nacionalinės ir tarptautinės endokrinologijos, nefrologijos ir pediatrijos draugijų atstovų tarptautinės grupės išorinį prašymą, SNOMED CT tobulina sąvokas, susijusias su necukriniu diabetu (lot. „diabetes insipidus“). Esamos necukrinio diabeto sąvokos bus pervadintos arba pakeistos naujomis sąvokomis, atspindinčiomis dabartinę šio sutrikimo terminologiją.

Australijos Monasho universiteto atlikti nelaimių pavojaus tyrimai atvedė prie naujo SNOMED CT turinio

2024-03-14

news-image

Gavusi užklausą iš SNOMED International narės, Australijos, organizacija neseniai įtraukė naujus ir aktualius klimato ir stichinių nelaimių terminus į tarptautinį SNOMED CT leidimą.

Tinklaraštis: Atnaujintas alergijų, padidėjusio jautrumo ir netolerancijos įgyvendinimo vadovas

2024-01-09

news-image

Šiame tinklaraštyje Ian Green, SNOMED International ryšių su klientais vadovas Europoje ir pasaulinio klinikinio įsitraukimo verslo vadovas ir Anne Randorff Højen, įgyvendinimo specialistė, aptaria atnaujintą alergijų, padidėjusio jautrumo ir netoleravimo įgyvendinimo vadovą, kurį sukūrė SNOMED International alergijų / padidėjusio jautrumo klinikinė referencinė grupė. 

SNOMED įvertina ir sveikina bendruomenės narius už viso gyvenimo nuopelnus ir meistriškumą

2024-01-09

news-image

Pasibaigus 2023m. SNOMED International įvertina žmones už jų viso gyvenimo nuopelnus ir apdovanoja už meistriškumą. 

SNOMED International neseniai apdovanojo du žmones už viso gyvenimo nuopelnus ir du už meistriškumą 2023 m. apdovanojimų ceremonijoje, vykusioje SNOMED CT Expo 2023 Atlantoje, GA. Buvo įvertinti Vivian Auld, Dr. Keith E Campbell, Pim Volkert ir W. Scott Campbell darbai.

Įgyvendintas laboratorinių tyrimų projektas

2023-12-28

news-image

Projektas Nr. 02.3.1-CPVA-V-525-25-0003 „Laboratorinių tyrimų rezultatų ir užsakymų aprašymo naudojant tarptautines nomenklatūras, formuojant elektroninius sveikatos įrašus, elektroninės paslaugos sveikatos priežiūros specialistams sukūrimas“

Įvyko MNKV IS mokymai

2023-12-18

news-image

2023 m. gruodžio 11d. ir 15d. sėkmingai įvyko mokymai laboratorijų specialistams „MNKV IS mokymai laboratorijų darbuotojams“.